Užsienio kalbų kursai
lenviau, įdomiau, greičiau

Anglų Kalbos Kursai

Kodėl iš 6 500 šiandien pasaulyje vartojamų kalbų verta mokytis anglų kalbos? Anglų kalba, kaip trečia plačiausiai vartojama kalba pasaulyje, yra plačiai vartojama ir mokoma daugiau nei 118 šalių ir yra plačiai naudojama visame pasaulyje kaip prekybos arba diplomatinė kalba. Tai mokslo, aviacijos, kompiuterių, diplomatijos ir turizmo kalba. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – tai tarptautinės komunikacijos, žiniasklaidos ir interneto kalba. Nesvarbu, ar tai dėl profesinių, ar asmeninių priežasčių, anglų kalbos svarbos supratimas padės pasiekti savo tikslus. Štai keletas priežasčių, kodėl turėtumėte toliau mokytis ir praktikuoti anglų kalbos įgūdžius.

Anglų kalba yra tarptautinio bendravimo kalba

Nors anglų kalba nėra labiausiai vartojama kalba pasaulyje, ji yra oficiali kalba 53 šalyse ir ja kalba kaip gimtąja kalba apie 400 milijonų žmonių visame pasaulyje. Bet tai dar ne viskas, tai taip pat labiausiai paplitusi antroji kalba pasaulyje. Britų tarybos duomenimis, iki 2020 metų apie du milijardai žmonių pasaulyje mokysis anglų kalbos. Todėl labai tikėtina, kad sutikę ką nors iš kitos šalies, abu susikalbėsite angliškai. Tai atveria duris į pasaulį ir padeda bendrauti su pasaulio piliečiais.

Anglų kalba suteikia prieigą prie daugiau informacijos internete

Šiuo metu daugelis filmų, TV laidų, knygų ir muzikos yra leidžiami ir gaminami anglų kalba. Suprasdami anglų kalbą, jums nebereikės pasikliauti vertimais ir subtitrais. Prisijungę prie šių laikmenų, taip pat nuolat tobulinsite savo anglų kalbos klausymo ir skaitymo įgūdžius. Šiuo metu anglų kalba yra interneto kalba. Apytiksliai 565 milijonai žmonių kasdien naudojasi internetu, o apie 52 % lankomiausių pasaulio svetainių yra rodomos anglų kalba. Todėl mokantis šios kalbos suteikiama prieiga prie daugiau nei pusės interneto turinio, kuris kitu atveju gali būti nepasiekiamas. Nesvarbu, ar tai pramoga, ar darbas, jei suprantate anglų kalbą, galėsite keistis informacija su daugiau žmonių internete ir panaudoti daug daugiau medžiagos.

Anglų kalba lengviau keliauti 

Kaip pabrėžta anksčiau, kadangi anglų kalba kalbama kaip pirmoji kalba 53 šalyse ir kaip antroji kalba daugiau nei 118 šalių, išmokus šią kalbą daug lengviau keliauti bet kur. Iš tiesų, oro uostų pranešimai, traukinių tvarkaraščiai, avarinė informacija ir gatvių ženklai dažnai pateikiami anglų kalba, įskaitant tas šalis, kuriose gimtoji kalba vartojama kitokios abėcėlės formos. Savaime suprantama, kad keliaudami į šalį, kurioje nemokate kalbos, praktiškai garantuotai rasite žmogų, kuris bent šiek tiek supranta angliškai.